DIESEL SERVIS

 

Ponúkame demontáž common railových vstrekovačov za pomoci špeciálnych prípravkov a hydraulických zariadení určených na túto činnosť. Sme schopní vytiahnuť všetky typy common railových vstrekovačov značky BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS VDO - CONTINETAL .

 

Všetky tieto vstrekovače sme schopní otestovať na testovacej stolici HARTRIDGE CRI-PC a BOSCH EPS 708. Okrem otestovania ponúkame opravu - repas vstrekovačov na osobné, užitkové a nákladné vozidlá. Tieto stolice na common railové systémy okrem ich testovania vstrekovače aj kódujú, čiže ím pridelujú DELPHI C2I, C3I a BOSCH IMA kód.

 

Taktiež ponúkame montáž a demontáž vstrekovacích čerpadiel značky BOSCH, DELPHI, DENSO, LUCAS, SIEMENS VDO - CONTINENTAL odskúšanie podľa možnosti a typu čerpadla.Vstrekovacie čerpadlá dokážeme nastaviť a opraviť = repasovať podľa možnosti dodania náhradných dielov.

 

Po otestovaní, prípadne oprave - repase vstrekovača, vstrekovacieho čerpadla prevádžame montáž do vozidla, na ktorom meníme palivový filter, čistíme palivovú sústavu, kontrolujem a čistíme rail a palivovú nádrž.

 

 

Hydraulický vyťahovák vstrekovačov značky PICHLER pre všetky osobné a užitkové vozidlá:

 

 

Hydraulický vyťahovák vstrekovačov značky PICHLER pre vozidla PSA:

 

 

FOTO AKCIA:

/domain/boschservicejanega/files/diesel/14032013233.jpg

 

Mechanický vyťahovvák značky GOVONI na vstrekovače BOSCH, DELPHI a pre vozidlá MERCEDES: